خرید بک لینک

مدل سفره عقد
اخبار بانک و بیمه
خرید بک لینک ارزان
انجام پروژه متلب
تور تایلند
جدیدترین کالاهای دیجیتال

جدیدترین کالاهای دیجیتال

جدیدترین کالاهای دیجیتال,فناوری اطلاعات,فناوری روز

وبلاگ جدیدترین کالاهای دیجیتال

 وبلاگ جدیدترین کالاهای دیجیتال

جدیدترین کالاهای دیجیتال


برچسب ها : وبلاگ جدیدترین کالاهای دیجیتال, ,

موضوع : خدمات الکترونیک,فروشگاه اینترنتی آل بازار,کالاهای دیجیتال,اخبار تکنولوژی,تکنولوژی,
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در جمعه 21 مهر 1396ساعت 10:41 توسط تیتر 20 | | بازدید : 156

لیست کامل جدیدترین کالاهای دیجیتال

 Delta Fiber Optic Patch Cordپچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM2 Duplex 30m

Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM2 Duplex 25m
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM2 Duplex 20m
Pico Fuse
پیکو فیوز 800 میلی آمپر
Pico Fuse
پیکو فیوز 500 میلی آمپر
Pico Fuse
پیکو فیوز 160 میلی آمپر
Fiber Optic Adapter
آداپتور فیبر نوری LC-SC SM Duplex
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM2 Duplex 15m
Thermal Fuse
فیوز حرارتی 250 درجه سانتی گراد 10 آمپر
Thermal Fuse
فیوز حرارتی 165 درجه سانتی گراد 10 آمپر
Fiber Optic Adapter
آداپتور فیبر نوری SC -SC SM Duplex
Thermal Fuse
فیوز حرارتی 110 درجه سانتی گراد 10 آمپر
Fiber Optic Adapter
آداپتور فیبر نوری FC-FC SM Simplex
PPTC Fuse
فیوز برگشت پذیر 5 آمپر 36 ولت
PPTC Fuse
فیوز برگشت پذیر 1.6 آمپر 72 ولت
PPTC Fuse
فیوز برگشت پذیر 500 میلی آمپر 72 ولت
PPTC Fuse
فیوز برگشت پذیر 500 میلی آمپر 250 ولت
PPTC Fuse
فیوز برگشت پذیر 120 میلی آمپر 250 ولت
Fiber Optical Pigtail
پیگتیل فیبر نوری LC-UPC SM Simplex 3m
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM2 Duplex 10m
Fiber Optical Pigtail
پیگتیل فیبر نوری LC-UPC SM Duplex 3m
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM2 Duplex 5m
Fiber Optical Pigtail
پیگتیل فیبر نوری FC-UPC SM Simplex 3m
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM2 Duplex 3m
Fiber Optical Pigtail
پیگتیل فیبر نوری FC-UPC SM Duplex 3m
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM2 Duplex 2m
Fiber Optical Pigtail
پیگتیل فیبر نوری SC-UPC SM Simplex 3m
Fiber Optical Pigtail
پیگتیل فیبر نوری SC-UPC SM Duplex 3m
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM2 Duplex 1m
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM3 Duplex 30m
Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری SC-FC SM Duplex 5m
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM3 Duplex 25m
Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری SC-FC SM Duplex 10m
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM3 Duplex 20m
Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری SC-SC SM Duplex 5m
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM3 Duplex 15m
Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری SC-SC SM Duplex 10m
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM3 Duplex 10m
Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری LC-SC SM Duplex 5m
Delta Fiber Optic Patch Cord
پچ کورد فیبر نوری دلتا LC-SC OM3 Duplex 5m

برچسب ها : لیست کامل جدیدترین کالاهای دیجیتال, ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در چهارشنبه 19 مهر 1396ساعت 22:53 توسط تیتر 20 | | بازدید : 172

افزایش فالوور واقعی ایرانی

 افزایش فالوور واقعی ایرانی فعال هدفمند اینستاگرام بوسیله سایت فالووریاب با توجه به موضوع پیج شما
 
فالووریاب ربات اینستاگرام افزایش فالوور واقعی ایرانی فعال هدفمند تضمینی اینستاگرام
 
با ثبت نام 200 فالوور رایگان هدیه بگیرید
 
فالووریاب سیستم هوشمند افزایش فالوور واقعی و ایرانی و هدفمند و تضمینی اینستاگرام و ربات اینستاگرام هوشمندی است که به شما این قابلیت را می دهد که برای پیج اینستاگرام خود فالوور واقعی و هدفمند جذب
کنید.
 
افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام
 
همچنین به شما این تضمین را می دهد که تا زمانی که دقیقا تعداد فالوور خریداری شده توسط شما را برای پیجتان را جذب کند به فعالیت خود ادامه دهد.
 
با ربات اینستاگرام فالووریاب دیگر نیازی ندارید به صرف هزینه و وقت گزاف برای هماهنگی های زمانبر تبلیغات و یا خرید فالوور که هیچ کمکی به پیج شما نمی کنند.
 
کافی است در فالووریاب ثبت نام کنید، پیج یا پیج های خود را به سیستم اضافه کنید و تنظیمات مربوطه را انجام دهید و هدفمندی پیج خود را مشخص کنید که از کدام پیج ها نیاز به جذب فالوور دارید.
 
اکانت خود را شارژ کنید و به پیج یا پیج های خود شارژ اختصاص دهید و از افزایش شبانه روزی و فالوور واقعی ، فالوور ایرانی ، فالوور هدفمند و فالوور تضمینی پیج خود بوسیله ربات اینستاگرام فالووریاب لذت ببرید.
 
فالووریاب به طور اتوماتیک از طرف اکانت شما فالو و آنفالو و لایک انجام میدهد و برای پیج شما فالوور جذب می کند. همچنین می توانید هر لحظه با مراجعه به صفحه کاربری خود از آمار و اطلاعات پیج خود مطلع
شوید و یا تنظیمات را تغییر دهید.

برچسب ها : افزایش فالوور واقعی ایرانی, ربات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان, دانلود رایگان ربات فالوور بگیر, برنامه افزایش فالوور اینستاگرام, سرور افزایش فالوور اینستاگرام, افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام, افزایش فالوور اینستاگرام مجانی, دانلود ربات اینستاگرام رایگان اندروید, خرید ربات اینستاگرام, ,

موضوع : خدمات الکترونیک,فروشگاه اینترنتی آل بازار,کالاهای دیجیتال,اخبار تکنولوژی,تکنولوژی, تجهیزات الکترونیک پیشرفته,تازه های جدیدترین تکنولوژی های نوین,فروشگاه تخصصی کالای دیجیتال,لیست کامل جدیدترین کالاهای دیجیتال,
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در چهارشنبه 19 مهر 1396ساعت 22:39 توسط تیتر 20 | | بازدید : 331

تاریخچه دندانپزشکی در ایران و جهان

 دندانپزشکی از رشته‌های پزشکی مرتبط با سلامت دهان و دندان است.

 
 
جراحی دندان
 
 
 
عده معدودی از سلمانی‌ها، شاگرد زرگرها و عطارها را می‌توان اولین افرادی دانست که با استفاده از روش‌های گوناگون، مبادرت به کشیدن دندان، گذاشتن روکش، ساختن دندان مصنوعی و یا برای تسکین دردها و ورم‌های دهانی آن هم با وسایل بسیار اولیه مبادرت به انجام امور دندانپزشکی می‌کردند.
 
بعدها مسئله آموزش دندانپزشکی مطرح شد که پیشگامان این حرکت را می‌توان دکتر میلچارسکی، دکتر سیاح و برخی دیگر از دندانپزشکان آن زمان دانست. دندانپزشکی که شاخه‌ای از طب است تنها کلاس طب تا سال ۱۲۹۷ در مدرسه دارالفنون بود. درآبان ماه آن سال کلاس طب به مدرسه طب تغییر کرد و در نتیجه این مدرسه دارای اتاق و رئیس جداگانه‌ای گشت که محل آن در حیاط بزرگ دارالفنون قرارداشت.
 
با گذشت زمان وبا جدا شدن مدرسه طب از دارالفنون چند اتاق در حیاط وزارت معارف به آن اختصاص داده شد. در سال ۱۳۰۰ که دکتر سیاح تحصیلات خود را در اروپا به پایان رسانید، به ایران مراجعت و با افرادی نظیر دکتر میلچارسکی، دکتر اشتومپ و دکتر استپانیان آشنا شد. اکثر آن‌ها پزشکان ویژهٔ دربار بودند. در آن زمان به پیشنهاد دکتر میلچارسکی و دکتر سیاح و تصویب مسوؤلین وقت دستور راه‌اندازی مدرسه دندان سازی داده شد. این مدرسه در سال تحصیلی ۱۳۰۹–۱۳۱۰ وابسته به مدرسه عالی طب و مدیریت آن به عهده دکتر میلچارسکی و بعد به دکتر سیاح واگذارگردید. در آن زمان مدرسه دندانسازی دارای دو اتاق و یک زیر زمین بود که امور درمانی، لابراتوری و اداری در آن انجام می‌گرفت.
 
تجهیزات و برخی از مواد عبارت بودند از چند صندلی با سلفدان‌های حلبی، چهار عدد چرخ پائی دندانپزشکی جهت کلینیک، یک میز چوبی، سه عدد چهارپایه، یک ولکانیزاتور و گچ ساختمانی که توسط محمدخان اولین مستخدم مدرسه دندانسازی کوبیده می‌شد و الک می‌گردید. آموزش‌های نظری و عملی در این مقطع توسط دکتر آشوت هاروطونیان و شهریار سلامت انجام می‌شد. پایه دانشگاه به سبک دانشگاه‌های اروپایی در سال ۱۳۱۳ ریخته شد. در مهرماه آن سال دکتر سیاح رئیس دانشکده و دکتر محسن لک عهده‌دار تدریس کلینیکی شدند. دوره آن پنج سال بود که چهارسال آن صرف آموزش‌های عملی ونظری می‌گردیدو یکسال جهت تهیه وتدوین پایان‌نامه.
 
امروزه شاهد پیشرفت‌های زیاد در این رشته و تخصصی شدن شاخه‌های این رشته هستیم. به طوری که یک دانشجوی دندانپزشکی باید برای اخذ مدرک دکترای عمومی دندان پزشکی در یک دوره شش ساله تحت آموزش‌های نظری و عملی قرار گیرد که دو سال ابتدایی این دوره مربوط به علوم پایهٔ پزشکی می‌باشد. دانشجویان می‌توانند پس از اخذ مدرک عمومی خود به شرط قبولی در آزمون دستیاری در یکی از شاخه‌های تخصصی این رشته ادامه تحصیل دهند. از شاخه‌های تخصصی این رشته می‌توان: ارتودانتیکس- اندودانتیکس- جراحی فک و صورت- پروتزهای دندانی و... را نام برد.
 
 
قرون وسطی
 
در چین و فرانسه؛ آرایشگران اولین افرادی بودند که به ارائه خدمات مربوط به دهان و دندان پرداختند. آن‌ها به دو گروه عمده تقسیم می‌شدند آرایشگرهای ماهر و متخصص  و  آرایشگرهای عمومی
 
گروه اول یا به عبارتی  آرایشگران ماهر  افرادی بودند آموزش‌دیده که تنوع و خدمات تخصصی‌شان آن‌ها را از آرایشگرهای عمومی متمایز می‌ساخت. دسته‌ی دوم اما آرایشگرانی بودند که تنها توانایی تراشیدن ریش و کشیدن دندان را داشتند. شایان‌ذکر است که فرانسه در سال ۱۴۰۰ فعالیت‌های دندانپزشکی برای آرایشگران عمومی را ممنوع اعلام کرد و از آن به بعد این دسته از آرایشگرها تنها به خدمات آرایشگری می‌پرداختند.
 
در آلمان همانندِ فرانسه از سال‌های ۱۵۳۰ الی ۱۵۷۵ تنها افرادی می‌توانستند به ارائه خدمات دهان و دندان بپردازند که تألیفی در این حوزه داشته باشند. "امبروس پر" فرانسوی را بعضاً پدر یا بنیان‌گذار دندانپزشکی می‌نامند. او کتابش را پیرامون نگهداری و ترمیم دندان منتشر کرد. پر؛ آرایشگر و دندانپزشکی بود که در دربار پادشاهی فرانسه خدمت می‌کرد.
 
تخصص‌ها
 
بعضی از دندانپزشک ها پس از فارغ‌التحصیلی درصدد گرفتن تخصص برمی‌آیند. در پایین حوزه‌هایی که در این دوره‌ها می‌توانند در آن کسب تخصص کنند آمده ا‌ست:
 
بهداشت عمومی دهان و دندان که یک تخصص غیر بالینی در دندانپزشکی است و همان‌طور که از نامش پیداست به بهداشت عمومی دهان و دندان می‌پردازد.
 
ریشه‌درمانی یا اندودنتیکس در واقع علم و هنر تعمیر و ترمیم ریشه‌ی دندان قبل از خرابی و ایجاد سوراخ در آن می‌باشد. اندودانتیکس با مغز دندان (پالپ) و بافت‌های پیرامون ریشه دندان سروکار دارد. اگر برای پالپ دندان مشکلی ایجاد شود باید باا عمل درمان ریشه معالجه گردد.
 
دندانپزشکی جرم شناسانه علم جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات دندانپزشکی در قانون. این کار توسط هر دندانپزشک باتجربه و کارکشته‌ای میسر می‌شود. کارکرد اصلی این حوزه، تشخیص هویت و تائید یا تکذیب شواهد است.
 
دندانپزشکی سالمندان شامل مراقبت‌هایی است که برای بزرگ‌سالان مسن ارائه می‌شود. این مراقبت‌ها اعم از تشخیص، پیشگیری و درمان دهان و دندانی است که با افزایش سن ایجاد می‌شود. یک تیم شامل متخصصان رشته‌های مختلف در مراکز سلامتی به درمان این بیماران می‌پردازند.
 
آسیب‌شناسی دهان، فک و صورت، مطالعه آسیب‌شناسی و در برخی موارد درمان بیماری‌هایی که به این حوزه ارتباط دارند.
 
رادیولوژی دهان، فک و صورت، مطالعه و تفسیر رادیولوژی؛ شامل مبانی فیزیکی و تکنیک‌های تصویربرداری، تفسیر ضایعات دهان و فک و صورت در انواع تصویربرداری‌ها و حفاظت در برابر تشعشعات کاربردی است.
 
جراحی دهان و فک و صورت، همان‌طور که از نامش برمی‌آید به جراحی، ترمیم و در بعضی موارد زیبایی دهان و فک و صورت پرداخته می‌شود.
 
زیست‌شناسی دهان، تحقیق و پژوهش در زیست‌شناسی دهان، دندان، سر و صورت.
 
کاشت دندان، علم و هنر جایگزین کردن جای خالی دندان کشیده شده.
 
بیماری‌های دهان، ارزیابی بالینی و تشخیص بیماری‌های مخاط دهان.
 
ارتودنسی (و ارتوپدی فک و دندان)، منظم کردن و قرار دادن دندان‌ها در محل مناسب و صحیح.
 
و همچنین چندین تخصص دیگر مثل متخصص دندانپزشکی کودکان، لثه درمانی و پروتزهای دندانی (ثابت و متحرک) از این دسته هستند.

 


برچسب ها : تاریخچه دندانپزشکی در ایران,کاشت دندان,جراحی دهان و فک و صورت,رادیولوژی دهان, فک و صورت, ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در يکشنبه 4 تير 1396ساعت 18:55 توسط تیتر 20 | | بازدید : 362

معرفی پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس

معرفی پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس به عنوان نخستین پالایشگاه طراحی شده بر اساس خوراک میعانات گازی با ظرفیت ۳۶۰ هزار بشکه در روز شامل واحدهای تقطیر، تصفیه گاز مایع، تبدیل کاتالیستی، تصفیه نفتا، ایزومریزاسیون، تصفیه نفت سفید و نفت گاز با هدف تولید بنزین، گازوییل، گاز مایع و سوخت جت در کنار پالایشگاه فعلی بندرعباس در حال ساخت است.

------------------------------------------------------------------------------------

 پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس به عنوان نخستین پالایشگاه طراحی شده بر اساس خوراک میعانات گازی با ظرفیت ۳۶۰ هزار بشکه در روز شامل واحدهای تقطیر، تصفیه گاز مایع، تبدیل کاتالیستی، تصفیه نفتا، ایزومریزاسیون، تصفیه نفت سفید و نفت گاز با هدف تولید بنزین، گازوییل، گاز مایع و سوخت جت در کنار پالایشگاه فعلی بندرعباس در حال ساخت است. خوراک مورد نیاز این پالایشگاه از طریق یک خط لوله به طول بیش از ۴۸۵ کیلومتر از پالایشگاه‌های گاز پارس جنوبی تأمین خواهد شد.

 

 

 
با بهره‌برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس روزانه ۳۵ میلیون لیتر بنزین (عدد اکتان ۹۵) و ۱۴ میلیون لیتر گازوییل به ظرفیت تولید فرآورده‌های نفتی کشور اضافه می‌شود. تولید روزانه ۴ میلیون لیتر گاز مایع، ۳ میلیون لیتر سوخت جت و ۱۳۰ تن گوگرد از دیگر محصولات تولیدی این واحد پالایشی هستند. ظرفیت ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی این پالایشگاه در حدود ۱۱ میلیون بشکه می‌باشد.
 
ساخت این پالایشگاه با ۷۰۰ هکتار مساحت از سال ۱۳۸۵ آغاز شده است و در صورت تأمین به موقع منابع مالی تا پایان سال ۱۳۹۷ به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
با بهره‌برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس، ایران از نظر تولید بنزین و گازوییل خودکفا می‌شود. میانگین روزانه مصرف بنزین کشور در حدود ۶۳ میلیون لیتر و گازوییل در حدود ۱۰۲ میلیون لیتر می‌باشد. تولید روزانه بنزین در پالایشگاه‌های ایران هم اکنون ۴۳ میلیون لیتر و گازوییل بیش از ۹۱ میلیون لیتر است که با بهره‌برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس، تولید روزانه بنزین به ۷۸ میلیون لیتر و تولید روزانه گازوییل به ۱۰۵ میلیون لیتر در روز می‌رسد.
 
ارزش افزوده پالایشگاه‌های میعانات گازی بیشتر از پالایشگاه‌های نفتی است و از سوی دیگر، تولید بیش از ۷۵ درصد بنزین و نفت گاز از خوراک پالایشگاه میعانات گازی از جمله توجیه‌های اقتصادی برای انجام این پروژه است.
 
۴۰ درصد سهام شرکت نفت ستاره خلیج فارس متعلق به شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران (دولتی)، ۳۵ درصد شستا  شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی  و ۱۰ درصد صندوق بازنشستگی صنعت نفت و ۱۵ درصد شرکت SPC اندونزیایی است.
 
بر اساس برآوردهای انجام شده برای ساخت این واحد پالایشی حدود 3.8 میلیارد یورو منابع مالی هزینه است.
 
پالایشگاه ستاره خلیج فارس قبلاً توسط مشارکت شرکتهای مهندسین مشاور بینا و شرکت تهران جنوب در حال ساخت بود که در اواخر سال 89 به مشارکت شرکتهای فرادست انرژی فلات 90%، تهران جنوب 6% و بینا 4% واگذار گردید.

گرداوری : گروه اقتصاد رسانه تیتر

 


برچسب ها : شرکت تهران جنوب,شرکت نفت ستاره خلیج فارس,شرکت SPC اندونزیایی,پالایشگاه‌های نفتی,پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس, ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در يکشنبه 4 تير 1396ساعت 18:24 توسط تیتر 20 | | بازدید : 354

معرفی مدل سفارشی لادا X RAY exclusive

 یکی از این محصولات جدید کراس اوور هاچبک X RAY است که هم‌اکنون نسخه‌ ای سفارشی و مخصوص از آن برای بازار روسیه تدارک دیده شده است.

معرفی شرکت لادا

لادا (به روسی: Лада) نشان تجاری شرکت خودروسازی آوتوواز، روسیه است. لادا محصول مشترک سرمایه‌گذاری دولت‌های ایتالیا و اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی در دهه ۱۹۶۰۰ میلادی می‌باشد.

شرکت لادا در حال حاضر زیرمجموعه‌ای از گروه خودروسازی رنو-نیسان آلیانس است، که حاصل مشارکت استراتژیک دو شرکت رنو و نیسان می‌باشد.

 

ادامه خبر

دو چیز درباره لادا XRAY Exclusive واقعا انحصاری هستند. اولین اینکه خودروی یاد شده احتمالاً اولین نمونه از این دست برای کمپانی بوده و یا حداقل یکی از چندین نمونه معدود سفارشی در تاریخ این برند بوده است. همچنین تا آنجایی که ما می‌دانیم XRAY Exclusive اولین محصول تولیدی لادا است که از پوشش چرم آلکانترا برای صندلی‌های جلوی گرم شونده بهره می‌برد.


از دیگر ویژگی‌های کابین می‌توان به غربیلک فرمان و اهرم دنده چرمی، جزئیات دکوری مشکی براق و نورپردازی LED اشاره کرد که باعث بزرگ‌تر نشان داده شدن کابین شده و راحتی خودرو در شب را افزایش می‌دهد. سرنشینان خودرو همچنین از سیستم تهویه تک ناحیه‌ای، سیستم اطلاعات سرگرمی برگرفته شده از داچیا، درگاه AUX و USB، سیستم ناوبری ماهواره‌ای، دوربین پارک، بلوتوث و کنترل‌های صوتی روی فرمان برخوردار خواهند بود.


نیروبخش این خودرو پیشرانه 1.8 لیتری تنفس طبیعی بنزینی است که 122 اسب بخار قدرت را از طریق یک گیربکس دستی یا خودکار به چرخ‌های جلو می‌فرستد. لادا XRAY Exclusive بهای آغازین 805900 روبل یا تقریباً 13530 دلاری دارد.


لادا XRAY معمولی بر پایه‌ی داچیا ساندرو ساخته و از سال 2016 به بازار وارد شده است. این خودرو در بازار روسیه با پیشرانه 1.8 لیتری یاد شده و یک نسخه 1.6 لیتری کم‌حجم‌تر با خروجی‌های 106 و 114 اسب بخاری عرضه می‌شود. بسته به تریم انتخابی، مدل‌های تولیدی به شیشه‌ها و آینه‌های برقی، سیستم تهویه دستی و حسگرهای پارک مجهز هستند.


برچسب ها : لادا X RAY exclusive,لادا XRAY معمولی,Лада,شرکت خودروسازی آوتوواز, ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در يکشنبه 4 تير 1396ساعت 11:12 توسط تیتر 20 | | بازدید : 309

نیسان قابلیت جدید خودران خود در خودرو الکتریکی لیف را به نمایش گذاشت

 نسل جدید خودرو الکتریکی لیف ، اولین اتومبیلی است که به دستیار رانندگی پرو پایلوت در آمریکای شمالی و اروپا مجهز می شود؛ نیسان اخیرا عملکرد این قابلیت را به نمایش گذاشته است.

نیسان قابلیت جدید خودران خود در خودرو الکتریکی لیف را به نمایش گذاشت

این قابلیت با یک دکمه روی فرمان فعال شده و آن را کنترل می کند، هدایت و کنترل ترمز و شتاب نیز امکان پذیر است، البته تنها در یک لاین آزادراه. راننده می تواند به کمک نمای انیمیشنی جالبی که در جلو و مرکز داشبورد دیجیتالی تعبیه شده، همه چیز را ببیند.

معرفی نیسان لیف

نیسان لیف به انگلیسی: Nissan Leaf خودرویی پنج درب هاچبک الکتریکی است که در شرکت نیسان در حال تولید است. این مدل به طور همزمان در ژاپن و آمریکا در دسامبر سال ۲۰۱۰ معرفی شد. رقیب این خودرو کمپانی کودا آتوموتیو است.

ادامه خبر

سیستم های خودران تولید کنندگان همیشه با قابلیت اتوپایلوت تسلا مقایسه می شود؛ این قابلیت تسلا درواقع پیشرفته ترین سیستمی است که در حال حاضر وجود دارد. قابلیت پروپایلوت در خودرو الکتریکی لیف می تواند در رانندگی های خسته کننده بزرگراه ها به راننده خود کمک کند؛ اما با مزایای اتوپایلوت تسلا فاصله زیادی دارد. سیستم تسلا می تواند لاین مورد نظر خود را انتخاب کند، با سرعت ترافیک سازگار شود، به صورت اتوماتیک از آزادراه خارج شود، محیط پارک را تشخیص داده و خودرو را پارک کند و به صورت اضطراری ترمز کند.

پروپایلوت در آینده با پتانسیل های بالایی همراه خواهد بود. نیسان اعلام کرده است که این “می تواند سطح بالایی از خودرانی را ارائه دهد، با سیستمی که در نهایت می تواند مسیر خود را در تقاطعات شلوغ شهری پیدا کند. البته این کمپانی اعلام نکرد که آیا خودرو الکتریکی لیف می تواند همانند خودروی تسلا، به صورت اتوماتیک به قابلیت جدید آپدیت شود یا خیر.

این مساله نشان می دهد که خودروهای الکتریکی مسیر خود را به درستی طی می کنند. کمپانی نیسان قصد دارد نسخه نهایی خود را در ماه سپتامبر به نمایش بگذارد و تا پایان سال ۲۰۱۷، فروش آن را آغاز کند. خودرو الکتریکی لیف با باتری ۶۰ کیلووات همراه است که محدوده مسافتی ۲۰۰ مایلی (۳۲۱ کیلومتر) را ارائه می دهد؛ این میزان دو برابر بیشتر از مدل های رایج روز است.


برچسب ها : خودرو الکتریکی لیف, قیمت نیسان لیف, مشخصات فنی نیسان لیف, خودرو الکتریکی در ایران, نیسان لیف در ایران, نیسان لیف برقی, خودروی الکتریکی ایرانی, خودروهای برقی موجود در ایران, خودروی برقی تسلا, ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در يکشنبه 4 تير 1396ساعت 11:05 توسط تیتر 20 | | بازدید : 290

عرضه هواوی میت 10 با نمایشگر بدون حاشیه و دو دوربین دوگانه

 


هواوی میت ۱۰ - Huawei Mate 10  در اواخر امسال خودنمایی خواهد کرد. این برهه از سال، زمانی است که اکثر  تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند خود را آماده می کنند تا جدیدترین مدل از فبلت های خود را به بازار معرفی کنند. در حالی که سامسونگ گلکسی نوت ۸ پیش بینی شده ترین دستگاهی است که در اواخر پاییز امسال به بازار عرضه خواهد شد، انتظار می رود که محصول مهم دیگری نیز در راه باشد. هواوی میت ۱۰۰ نام این محصول جدید است.

در ادامه روند سنتی معرفی گوشی‌های هوشمند سری میت هواوی، انتظار می رود که گوشی هواوی میت ۱۰ در پاییز امسال رونمایی شود. به تازگی خبری منتشر شده که نشان می دهد گوشی هواوی میت ۱۰ با یک نمایشگر تمام صفحه ظاهر خواهد شد. با توجه به این که بازار گوشی های هوشمند پر است از اسمارت فون های بدون حاشیه، این موضوع کاملا قابل پیش بینی خواهد بود.

کمپانی هواوی گوشی هوشمند هواوی پی ۱۰ خود را در ماه فوریه معرفی کرد و اکنون کاربران منتظر هستند تا دستگاه پرچمدار بعدی این کمپانی از سری میت رونمایی شود. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، هواوی میت  ۱۰ بعد از انتشار آیفون ۸ اپل رخ نشان خواهد داد.

با توجه به شایعات منتشر شده قبلی، فبلت هواوی میت ۱۰ دارای یک نمایشگر ۶ اینچی است که نسبت صفحه نمایش به بدنه آن حتی بزرگتر از گلکسی اس ۸ سامسونگ است. بنابر همین گزارش ها، گفته می شود که اسکنر اثر انگشت این دستگاه در زیر نمایشگر آن قرار گرفته و پردازنده کرین ۹۷۰ با لیتوگرافی ۱۰ نانومتری به آن قدرت خواهد داد.

یکی از نکات جالب توجهی که درباره هواوی میت ۱۰ گفته می شود، وجود دو دوربین دوگانه در عقب و جلوی این اسمارت فون است. اگر این موضوع صحت داشته باشد، نسلی از گوشی های هوشمندی وارد بازار خواهد شد که به دو دوربین دوگانه سلفی و اصلی مجهز خواهند بود.


برچسب ها : هواوی میت ۱۰, Huawei Mate 10,گوشی هواوی میت ۱۰ , آیفون ۸ اپل, ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در يکشنبه 4 تير 1396ساعت 10:56 توسط تیتر 20 | | بازدید : 281

نسل جدید مگان به زودی وارد بازار ایران می شود

نماینده رسمی شرکت رنو در ایران اعلام کرد که طی ماه جاری، نسل جدید خودروی مگان را به‌عنوان جایگزین سدان رده متوسط فلوئنس به سبد محصولات خود اضافه خواهد کرد.
 
معرفی شرکت اویاک - رنو
 

اویاک-رنو ، به انگلیسی: Oyak-Renault یا کارخانه خودروسازی اویاک رنو، شرکت خودروسازی ترکیه‌ای است، که در سال ۱۹۶۹ با مشارکت شرکت فرانسوی رنو، شرکت اویاک (صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح ترکیه) و یاپی کردی بانک، راه‌اندازی شد.

شرکت خودروسازی رنو با در اختیار داشتن ۵۱٪ درصد از سهام این شرکت و اویاک با ۴۹٪ درصد از سهام آن، بزرگترین سهام‌داران اویاک-رنو محسوب می‌شوند.

 
ادامه خبر

خودروی مگان در بخش سیستم تولید توان و انتقال قدرت، دارای نمونه‌های مختلفی است؛ اما نگین خودرو اعلام نکرده که خودروی وارداتی این شرکت دارای چه مشخصات فنی است. همچنین تاریخ دقیق ورود این خودرو در هاله‌ای از ابهام است؛ اما به نظر می‌رسد تا اواسط تابستان باید شاهد ورود و رونمایی از این خودرو در داخل کشور باشیم. 

نسل جدید خودروی مگان از سال ۲۰۱۶ در خط تولید شرکت رنو در شهر بورسای ترکیه تولید می‌شود. کارخانه شرکت رنو در ترکیه با نام اویاک رنو، با هدف تولید سالانه ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو در حال فعالیت است که ۸۰۰ درصد این محصولات با  هدف صادرات به بازار منطقه از جمله ایران تولید می‌شود. سهم گروه خودروسازی رنو در شرکت سرمایه‌گذاری مشترک (جوینت‌ ونچر) اویاک-رنو ۵۱ درصد و ۴۹ درصد باقی‌مانده متعلق به شرکت اویاک وابسته به ارتش ترکیه است.


برچسب ها : رنو,نماینده رسمی شرکت رنو,نسل جدید خودروی مگان,شرکت رنو,اویاک - رنو, ,

موضوع : فروشگاه اینترنتی آل بازار,کالاهای دیجیتال,اخبار تکنولوژی,
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در چهارشنبه 19 مهر 1396ساعت 22:47 توسط تیتر 20 | | بازدید : 292

حداکثر سرعت بوگاتی شیرون چقدر است؟

به گزارش گروه علم و فناوری رسانه تیتر : هنسی می‌خواهد با ونوم F5 جدید به جنگ بوگاتی شیرون برود. به صورت تئوری شیرون حداکثر سرعت نزدیک به 300 مایل در ساعت  482 کیلومتر در ساعت  دارد.

 
معرفی شرکت هنسی 
 
هنسی یا Hennessy بزرگترین شرکت تولیدکننده کنیاک در جهان است، که دفتر مرکزی آن در شهر کنیاک، فرانسه قرار دارد.
 
شرکت هنسی، در سال ۱۷۶۵ توسط یک ایرلندی بنام ریچارد هنسی تاسیس شد. و هم‌اکنون از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت ال و ام هاش، محسوب می‌شود.
 
امروزه، شرکت هنسی در حدود ۵۰ میلیون بطری در سال، به سراسر جهان عرضه می‌کند، که معادل ۴۰٪ درصد از کنیاک مصرفی جهان را، شامل می‌شود.
 
ادامه خبر
 
بهتر است هنسی توجه بیشتری به بوگاتی معطوف کند زیرا راننده تست این برند یعنی اندی والاس اعلام کرده که شیرون پتانسیل شکستن رکورد سرعت را دارد.
 
 
والاس در مصاحبه با رسانه‌ها گفته که شیرون به آسانی می‌تواند به سرعت 420 کیلومتر در ساعت خود (محدود شده به صورت الکترونیکی) برسد اما احتمال رسیدن به سرعت 482 کیلومتر در ساعت ضعیف است زیرا نیروهای اعمال شده روی لاستیک‌ها و رینگ‌ها بسیار شدید هستند. گفته شده هر کدام از درپوش‌های سوپاپ شیرون 2.5 گرم وزن دارند اما وزن آن‌ها در زمان رسیدن خودرو به محدودیت نهایی خود به 7.2 کیلوگرم می‌رسد.
 
 
والاس می‌گوید لاستیکی در بازار وجود ندارد که بتواند نیروهای مؤثر در سرعت 482 کیلومتر در ساعت را تحمل کند. البته او گفته که میشلین می‌تواند لاستیک‌هایی را تولید کند که در سرعت‌های بالای 450 کیلومتر در ساعت پایدار هستند. اگر این کار انجام گیرد تصور اینکه بوگاتی جانشینی شایسته برای ویرون سوپر اسپورت ارائه نماید سخت نیست. ویرون سوپر اسپورت با رسیدن به حداکثر سرعت 431 کیلومتر در ساعت در آن زمان توانست رکورد سرعت جدیدی را ثبت نماید.
 
 
کاری از گروه رسانه تیتر

برچسب ها : معرفی شرکت هنسی,Hennessy,482 کیلومتر در ساعت,هنسی, ,

موضوع : فروشگاه اینترنتی آل بازار,کالاهای دیجیتال,اخبار تکنولوژی,
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در چهارشنبه 19 مهر 1396ساعت 22:45 توسط تیتر 20 | | بازدید : 298

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد